Padomi par to, kā samazināt Siamiešu kaķu pārmērīgu minkasēšanu

Padomi par to, kā samazināt Siamiešu kaķu pārmērīgu minkasēšanu

Ikviens Siamiešu kaķu vecāks sūdzas par sava mīluļa pārmērīgu mungošanu. Patiesībā daži Siamiešu kaķi nemitīgi un skaļi mungo. Bieži vien tas var radīt bažas daudziem mājdzīvnieku īpašniekiem. Lai gan miauņošana, precīzāk – miauņošana, ir Siames kaķu iezīme, ir vairāki iemesli, kāpēc jūsu Siames kaķis var pārmērīgi miauņot.

No garlaicības līdz uzmanības alkšanai, Siames kaķi izmanto pārmērīgu miauņošanu, lai sazinātos ar saviem saimniekiem. Un, lai gan sākotnēji tas var šķist mīļi, tas ātri vien var kļūt kaitinošs.

Ja meklējat veidus, kā samazināt Siamiešu kaķa pārmērīgo mungošanu, ir svarīgi noskaidrot pārmērīgās mungošanas cēloni. Kad noskaidrosiet, kāpēc jūsu kaķis pārmērīgi miauņo, varat paļauties uz tādiem padomiem, kā, piemēram, labāk rūpēties par savu mīluli un pavadīt ar to vairāk laika, lai mazinātu Siamiešu kaķa nevēlamo uzvedību. Atcerieties, ka jūsu Siamiešu kaķis pilnībā nepārtrauks miauņot. Galu galā tas ir viens no veidiem, kā jūsu kaķene turpinās sazināties ar jums. Taču jūs varat apmācīt savu mīluli, lai mazinātu nevēlamu uzvedību, piemēram, pārmērīgu miauņošanos.

Šajā rakstā aplūkosim iemeslus, kāpēc jūsu Siamiešu kaķis var pārmērīgi miauņot, un pēc tam sniegsim praktiskus padomus, kas palīdzēs jums samazināt Siamiešu kaķu pārmērīgu miauņošanu.

Kāpēc jūsu Siamiešu kaķis var pārmērīgi miauņot?

Siamiešu kaķi ir ļoti enerģiski un ārkārtīgi inteliģenti. Tās ir ziņkārīgas un cenšas uzzināt vairāk par apkārtējo vidi. Turklāt tām patīk pavadīt laiku kopā ar saimniekiem un citiem ģimenes locekļiem. Bet vissvarīgākais ir tas, ka Siamiešu kaķiem patīk komunicēt. Tā kā tās ir sociālākas nekā citu šķirņu kaķi, tās arī vairāk izsakās par savām vajadzībām.

Tāpēc, ja jūsu Siamiešu kaķis pārmērīgi mungo, tā ne vienmēr ir bīstamības zīme, bet ziniet, ka tas ir saziņas veids. Pārmērīga miauņošana liecina par to, ka jums kā mājdzīvnieka vecākam ir jāpievērš uzmanība kaut kam, kas ietekmē jūsu Siamiešu kaķi. Lūk, daži no visbiežāk sastopamajiem iemesliem, kāpēc jūsu Siamiešu kaķis mēlē pārmērīgi

Jūsu Siamiešu kaķis nav vesels

Siamiešu kaķi ir neaizsargāti pret tādiem veselības traucējumiem kā diabēts, urīnceļu infekcijas utt. Sākotnēji tie var neizrādīt acīmredzamas pazīmes un simptomus, taču Jūsu kaķis var tos izjust. Tāpēc arī dažādas slimības var izraisīt Siamiešu kaķa pārmērīgu māsošanos.

Lai izslēgtu veselības stāvokļa iespējamību, rūpīgi jākontrolē kaķa apetīte un kopējā uzvedība. Ja pamanāt ievērojamas izmaiņas kaķa apetītē, vispārējā enerģijas līmenī vai izvairīšanos no pakaišu kastes, noteikti ieplānojiet vizīti pie veterinārārsta un noskaidrojiet precīzu pārmērīgas minkas iemeslu.

Jūsu Siamiešu kaķis nesaņem pietiekami daudz uzmanības

Siamiešu kaķiem ļoti patīk saskarsme ar cilvēkiem, un viņi īpaši alkst saimnieka uzmanības. Taču, ja jūs kā mājdzīvnieka vecāks nespējat Siamiešu kaķim veltīt tik daudz uzmanības, cik tas vēlas, jūsu mīlulis sāks pārmērīgi gaudot. Tas ir viens no veidiem, kā paziņot, ka jūs kā mājdzīvnieka vecāks nepiešķirot Siamiešu kaķim nepieciešamo mīlestību un uzmanību.

Papildus pārmērīgam miauņošanai Siamiešu kaķis izmantos arī citus veidus, lai piesaistītu jūsu uzmanību. Tas var nākt un pavadīt laiku jūsu klēpī pat tad, kad esat aizņemts vai pieķeršanās, jo īpaši tad, kad jūs atstājat māju.

Jūsu Siamiešu kaķis palaidis garām ēdienu

Tas ir instinktīvi, un jūsu Siamiešu kaķis būs diezgan dusmīgs, ja jūs aizmirsīsiet viņu pabarot. Atcerieties, ka, atvedot mājās Siamiešu kaķi, ziniet, ka tam ir nepieciešamas ne tikai brokastis, pusdienas un vakariņas. Siamiešu kaķim ir nepieciešamas arī vairākas īsākas maltītes starp tām. Tāpēc, ja Siamiešu kaķis pārmērīgi minkas, ir labi pārbaudīt sava mīluļa ēdināšanas grafiku.

Jūsu Siamiešu kaķis jūtas garlaicīgs un vientuļš

Siamiešu kaķi ir sabiedriski un mīlīgi. Turklāt, lai attīstītos un virzītu savu enerģiju, tām ir nepieciešama cilvēku mijiedarbība un stimulācija. Taču, ja jūs no 9 līdz 5 stundām, kamēr esat darbā, paliekat viens mājās, jūsu mājdzīvniekam var būt diezgan sarežģīti pārdzīvot vientulību un vientulību. Iespējams, ka tā rezultātā jūsu mīlulim var attīstīties arī separācijas trauksme.

Tāpēc, ja jūsu Siamiešu kaķis pārmērīgi minkas, kad jūs atgriežaties mājās, iespējams, ka tas cenšas jums pateikt: ”Man visu dienu bija garlaicīgi un vientuļi.”

Jūsu Siamiešu kaķa vecums

Ja jūs pirmo reizi mājās vedat vecāku Siamiešu kaķi, iespējams, nezināt, ka vecāki kaķi mēdz minkas vairāk nekā gados jaunāki. Viens no iespējamiem stāvokļiem, kas ir saistīts ar vecumu, ir senatnīgums. Ja jūsu Siamiešu kaķis ir vecāks un nepārtraukti miauņo, jums jāieplāno vizīte pie veterinārārsta, lai viņš varētu izslēgt senatnes iespēju.

Jūsu Siamiešu kaķis var vēlēties vairoties

Ja jūsu Siamiešu kaķis nav kastrēts, viens no iespējamiem pārmērīga miauņošanas iemesliem ir tas, ka jūsu kaķis vēlas vairoties. Ja pārmērīgas māsīšanās iemesls ir vēlme vairoties, jūsu kaķis var izrādīt arī citas pazīmes, piemēram, izsmidzināt urīnu visapkārt un būt ārkārtīgi nemierīgs

Lai gan jūs neko nevarat darīt, ja jūsu kaķis māsojas, lai vairotos. Taču tas ir tikai posms, un, kad tas beigsies, varat apspriesties ar savu veterinārārstu par Siamiešu kaķa sterilizāciju.

Padomi, kā samazināt pārmērīgu minkas minkas mākšanu

Siamiešu kaķi ir dabiski skaļi. Viņiem patīk komunicēt, bet, kad minkas kļūst pārmērīgas, ir pienācis laiks kaut ko ar to darīt. Lūk, daži padomi, ko varat izmēģināt, lai mazinātu Siamiešu kaķa pārmērīgo miauņošanos. Atcerieties, ka šie padomi palīdzēs samazināt pārmērīgu miauņošanos, taču šī uzvedība joprojām būs aktuāla, jo tā ir daļa no viņu dabas.

Pavadiet kvalitatīvu laiku kopā ar savu Siamiešu kaķi

Kā jau minēts iepriekš, Siamiešu kaķiem ļoti patīk saskarsme ar cilvēkiem. Turklāt viņiem patīk arī bērnu, citu kaķu un suņu kompānija. Tāpēc, ja jums šķiet, ka jūsu Siamiešu kaķis pārmērīgi minkas tāpēc, ka jūs ar to pavadāt pārāk maz laika, varbūt jums ir jāpārskata jūsu dienas režīms. Vienmēr ir labi pavadīt kvalitatīvu laiku ar savu mīluli katru dienu. Neatkarīgi no tā, vai jūs to darāt pirms darba vai pēc atgriešanās mājās, dodiet savam Siamiešu kaķim iespēju veidot saikni ar jums, tāpat kā jūs to darāt ar saviem bērniem. Pārliecinieties, ka divas reizes dienā pavadāt 15-20 minūtes ar savu Siamiešu kaķi. Jūs varat izmantot to kā klusuma laiku kopā ar savu mīluli vai iespēju ar to spēlēties, lai jūsu kaķis kļūst garīgi modrs un veselīgāk veidotu saikni ar jums

Ja mājās ir vairāk cilvēku, varat pārliecināties, ka arī viņi pavada kādu laiku, spēlējoties ar kaķi vai vienkārši veidojot saikni ar to.

Turklāt ziniet, ka Siamiešu kaķi labi sadzīvo ar citiem kaķiem un pat suņiem. Tāpēc būtu labi, ja mājās būtu vairāk nekā viens mājdzīvnieks, lai Siamiešu kaķim nebūtu garlaicīgi.

Ievērojiet konsekventu barošanas grafiku

Vēl viena svarīga lieta, kas jums jādara, ir jāievēro konsekvents barošanas grafiks. Tas palīdz, ja Siamiešu kaķis pārmērīgi minkas bada dēļ. Tomēr ne vienmēr ir jābaro katru reizi, kad Siamiešu kaķis minkas. Tā vietā ievērojiet barošanas grafiku, un, ja jūsu kaķis minkas pa starpbrīžos, pabarojiet to, tiklīdz tas nomierinās.

Plānojiet daudz rotaļu iespēju, kamēr jūs neesat mājās

Ja jums nākas atstāt savu Siamiešu kaķi mājās vienu, ir labi plānot daudz rotaļu iespēju savam mīlulim. Ieguldiet līdzekļus labas kvalitātes rotaļlietās, piemēram, skrāpjos, spēlēs ar puzli un citās rotaļlietās, kas nodrošina jūsu kaķim garīgo stimulāciju. Tas ir lielisks veids, kā aizņemt Siamiešu kaķi, kamēr jūs neesat mājās. Turklāt tas arī uzlabo jūsu kaķa garīgo modrību un apmierina tā dabisko zinātkāri.

Ieplānojiet vizīti pie veterinārārsta

Kamēr izmēģināt visus iepriekš minētos padomus, neaizmirsīsim, ka pārmērīga minkas mūkšana var liecināt par kādu slimību vai veselības stāvokli. Ja pamanāt, ka jūsu mājdzīvniekam ir mainījusies apetīte un enerģijas līmenis, kā arī pārmērīga māsīšanās, ieplānojiet vizīti pie sava veterinārārsta. Konsultējoties ar veterinārārstu, tiek izslēgta iespēja, ka pastāv veselības problēmas un kognitīvās funkcijas traucējumi, piemēram, senilitāte, kas ir izplatīta vecāku Siamiešu kaķu vidū.

Nobeiguma vārdi

Siamiešu kaķi ir unikāli vairāku iemeslu dēļ, un viens no tiem ir vokalitāte. Populārie Siamiešu kaķu meičeri var atšķirt tos no citu šķirņu kaķiem. Taču, tiklīdz tas pāraug pārmērīgā miauņāšanā, vislabāk ir noskaidrot tās cēloni un izmantot iepriekš minētos padomus, lai to mazinātu

.